środa, 5 kwietnia 2017

Domowe coś : Colour Catcher by Nataliette

  Hello!
Łapanie kolorków nie było jeszcze nigdy tak proste. :D Dzisiaj chcę Wam pokazać coś praktycznego, co każda dziewczyna kochająca ciuchy i modę powinna wypróbować. :) Chcemy by nasze ubrania były jak najdłużej piękne, aby nic im się nie stało podczas prania. 
Colour Catcher to magiczne chusteczki, których zdaniem jest zapobiegać farbowaniu się ubrań. :) Wyłapują kolorek i nie pozwalają mu przefarbować innych ciuszków. 
Jednocześnie dbając o intensywny kolor naszych ubrań.
dwie dostępne wersje :
Do koloru - jak już wspomniałam nie tylko dbają o to, aby ubrania nie zostały pofarbowane, ale także dbają o to by tkaniny utrzymał jak najdłużej intensywny kolor i wyglądały jak nowe. :)

Do białych ubrań - dba o to by białe ubrania zostały jak najdłużej intensywnie, śnieżno białe, z tą chusteczką szarość im nie grozi! :)Sposób użycia jest niezwykle prosty, wystarczy chusteczkę umieścić w bębnie pralki razem z ubraniami. :) Dzięki chusteczce możemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, bo nie musimy sortować już rzeczy które farbują - chusteczka wszystko wyłapie. :D Po prostu czary! :)
Mam nadzieje, że taka nowość przypadnie Wam do gustu.:)

Buziaki!

  KLIK
Jest NAS tam już 104 000 + ! No, dalej nie daj się prosić. :) 
Wpadnij do mojego "Domku" :) I bądź kolejnym Jednorożcem w rodzinie :D

 KLIK 
A tutaj to nie ukrywam, że jestem taka aktywna jak żółwik :]


 KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytanie, sugestie, a może chcesz porozmawiać ?:) Napisz do mnie na nataliette@onet.pl lub instagram @bynataliette :)