sobota, 13 czerwca 2020

Clinique Sonic - szczoteczka soniczna do mycia twarzy kultowej marki by Nataliette


Taki prezent sobie sprawiłam. 😀 
Szczoteczkę soniczną do mycia twarzy Clinique Sonic System w wersji limitowanej różowej. 🙂 Dzięki niej skóra staje się promienna, a pory oczyszczone. Daje lepsze rezultaty, niż w przypadku mycia twarzy samymi dłońmi. Lekka, kompaktowa i wodoszczelna. Szwajcarska technologia. Dla wszystkich rodzajów skóry. Owalna główka szczoteczki dociera do trudno dostępnych partii twarzy. Już w 30 sec dokładnie oczyszcza skórę twarzy.Końcówka składa się z dwóch rodzajów włosia - twarde sprawdzi się przy oczyszczaniu obszarów bardziej narażonych na wytwarzanie dużej ilości sebum, delikatniejsze zaś, pokrywające większą część szczoteczki idealnie oczyści wrażliwą skórę na policzkach. 
Soniczny ruch szczoteczki pozwala na dokładne i delikatne oczyszczanie. Poręczna i komfortowa w stosowaniu. W zestawie razem z mydełkiem FOAMING FACIAL SOAP oraz stacja ładującą. 
Na jednym ładowaniu możemy używać jej aż przez 180 minut! 😀 Mam ją dwa tygodnie i jeszcze nie ładowałam jej ani razu. 😀 ❤ Używam jej codziennie i jestem zakochana ❤ ! 
To cudeńko można kupić na amazon usa CLINIQUE. za ok.130$.


ma praktyczna nakładkę ochronną 
jest wodoodporna można używać jej nawet pod prysznicem :)
 Codziennie jestem na Instagramie! :) 
Oglądaj Story i spędzajmy dzień razem! :)
<3
 Jest NAS tam już 100 000 + ! No, dalej nie daj się prosić. :) 
Wpadnij do mojego "Domku" :) I bądź kolejnym Jednorożcem w rodzinie

 KLIK 
A tutaj to nie ukrywam, że jestem taka aktywna jak żółwik :)

Tutaj informuje o nowych notkach na blogu :) Codziennie chmurkuje :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Masz pytanie, sugestie, a może chcesz porozmawiać ?:) Napisz do mnie na nataliette@onet.pl lub instagram @bynataliette :)