Ogłoszenia


Ogłoszenie  Poszukiwany słodziak ze zdjęcia. Poszukuje jej już tak długo, to moje male wielkie marzenie <3wierze, ze w jakims h&m czeka moja maskotka az zabiore ją do domu  

niech nie czeka tak dlugo :( Szukam jej tyle czasu.
Będę wdzięczna za pomoc. <3 Zbieram wszystkie maskotki z H&M tego typu. 
Pokryje wszystkie koszta wysyłki i samego zakupu. Buziaki
Z miłością.
NatalietteUWAGA! NAGRODA dla Znalazcy! Razem z Boryskiem zdecydowaliśmy się na nagrodę dla osóbki, która znajdzie Pandzioszka.
50 pln od Borysa na dobrą czekoladę
Lub prezent niespodziankę ode mnie. 
Można sobie wybrać co komu bardziej pasuje. 
Koszta zakupu i wysyłki są po mojej stronie. 
Wątek zaginionej pandy można śledzić na :
 https://dresscloud.pl/babble-box/gdzie-kupie/10142-Edit-NAGRODA-DLA-ZNALAZCY-Poszukiwana-rzecz-z-HM-Zaginiony-mi?strona=1
Edit !
MISIO DO MNIE IDZIE! Z NIEMIEC! <3Kupił mi Ukochany!  Taka niespodzianka, że szok!  <3 Misio ma być u mnie 24 sierpnia.  Nie mogę uwierzyć.  Już myślałam, że może kupił nie takiego czy coś, bo szukał dla mnie w h&m i zamiast pytać o pande to pytał czy jest pingiwnek... XD bo jak stwierdził i to czarno białe i to. Zamiast szukać pandy chodził i szukał pingwinka... LOL!  teraz pokazał mi zdjęcie! Kupił właściwego misia. To panda! Wymarzona panda! Jestem taka szczęśliwa:D   Bardzo Ci dziekuje Kochanie!
Jak tylko dostane to na pewno się pochwalę! :) 
<3 Dziękuje każdemu za pomoc! :) Zaangażowanie, masę zdjęć z h&m. To było cudowne! :) Jesteście Kochani! :) <3 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytanie, sugestie, a może chcesz porozmawiać ?:) Napisz do mnie na nataliette@onet.pl lub instagram @bynataliette :)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.